ÜRETİM

‘Gaz Armatürlerinde Sigortanız’

Tüpgaz ve doğalgaz sektörlerinde armatür ve ekipmanları üretimi, pazarlaması ve satış sonrası desteği hizmetleri ile faaliyet gösteren Büro Mekaniker olarak, teknoloji ve tasarımda yenilikçi ürünler üretiyoruz.

Bu amaçla, kurulduğumuz 2007 yılından itibaren üretim süreçlerimizi, endüstriyel tasarım faaliyetlerimizi, ürünlere yönelik tasarım çalışmalarımızı, teknolojik çalışmalarımızı Ar-Ge departmanımız ile yürütüyoruz.

Bizler, müşteri memnuniyetini çalışma felsefesinin en önemli unsuru olarak benimsedik. İletişim ve PR faaliyetleriyle müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik üretim yapıyor; tüketicilerimize kaliteli, güvenilir, teknolojik ve kullanımı kolay ürünler sunuyoruz.

Fabrikalarında üretilen armatür ve yedek parçalar uluslararası standartlarda üretim teknolojisi ve kalitesine sahiptir. Türkiye’de bir ilke imza attığımız, kendi patentimizle ürettiğimiz ‘ Piknik Tüp Setleri’, Büro Mekaniker’in başarısını ülkemizin sınırlarının dışına taşımaktadır.

“Toplam Kalite” ilkesiyle yürüttüğümüz üretim süreçlerini İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi ile bütünleşik bir yapıda yönetiyoruz. Büro Mekaniker olarak bizler bir dünya markası olma vizyonuyla, tüpgaz ve doğalgaz armatürlerini ‘ hayatı kolaylaştıracak akıllı çözümler’ misyonuyla üreterek tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

www.buromekaniker.com.tr