Hakkımızda

1964’ten beri ilklerin sahibi.

1964 yılında kurucumuz Muhittin Düzgider tarafından temelleri atılan Düzgider Group olarak, ulusal ve uluslarası distribütörlükleri, yüksek standartlardaki üretimi ile Türkiye’nin tek çatı altında toplanmış en büyük tüpgaz armatürleri tedarikçisi ve üreticisiyiz.

Tüpgaz ve LPG Armatürleri, Doğalgaz Yedek Parçaları, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Ev Tipi Pişirme Cihazları Yedek Parçaları sektörülerinde geniş bir ürün gamına, deneyimli bir ekibe ve tecrübeye sahip tek markayız. Faaliyet alanlarındaki köklü geçmişimiz, bilgi ve deneyimimiz sayesinde 2006 yılında üretimine başladığımız ‘ Büro Mekaniker Armatürleri’, bugün bir dünya oyuncusu. Marka stratejilerimiz doğrultusunda yaptığımız yatırımlar ve ürettiğimiz işlerle ülkemiz ve toplumumuz için katma değer yaratıyoruz.

Kuruluşundan beri taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu, sağlam mali yapısı, yenilikçi vizyonu ile grubumuz hizmet verdiğimiz sektörlerde ilklerin sahibi oldu. Bu yüzden bugün bizler başarımızın sürdürülebilirliğini, insan odaklı ve adaletli hizmet verme; teknolojiyi takip ederek inovatif ürünleri müşterilerimize sunma prensiplerini hayata geçirmek olarak belirledik.

Düzgider Group olarak, yarım asırdan bu yana gerek distiribütörü olduğumuz gerek ürettiğimiz ürünlerle, ülkemizdeki en büyük enerji markalarının güvenilir iş ortağı; hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizin yol arkadaşıyız.