Başkanımızın Mesajı

Değerli paydaşlarımız, iş ortaklarımız ve çok değerli iş arkadaşlarım,

2016 yılında da hep birlikte oluşturduğumuz kurumsal ve organizasyonel yapımızla başarılı büyüme ivmemizi katlayarak devam ettirdik. Türkiye’nin her bölgesinde var olma politikamız çerçevesinde stratejik olarak attığımız adımlar bizi hedeflerimize götürüyor. Tüm bu adımlar atılırken özveriyle çalışan, deneyim ve yetenekleri yanı sıra işlerine yüreğini katan iş arkadaşlarıma, bizi her zaman yukarıya taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Rekabetin olmadığı yerde kalite de bulunmadığına inanıyor; böylece enerjimizi olabilecek en üst düzeyde tutabiliyoruz. Sürekli gelişen daha iyi bir hizmet ve ürün geliştirme motivasyonuna sahibiz. Bu da bizi AR-GE ve İnovasyon çalışmalarına ve yeni pazarlar arama ihtiyacına yöneltiyor. Bu sayede üretimini yaptımız ‘büro mekaniker tüp gaz armatürleri’ bizi global arenaya taşıdı. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda geleceği yönetme ilkemiz, bizim uluslararası boyutta güçlü bir kurumsal deneyim ve birikim kazanmamızı sağlıyor.

Değerli dostlarım, Düzgider Group olarak 1964’ten beri hizmetinizdeyiz. Bizler, bunca yıl var olmamızı ulaştığımız her hedefte, kendimize yeni ve daha uzak bir hedef belirlememize borçluyuz. Uzun vadeli stratejik düşünmemiz, tecrübemiz ve bilgiye yaptığımız yatırım sonucunda hizmet verdiğimiz tüpgaz armatürleri sektöründe değişimin öncüsüyüz. Sevgili babamız Muhittin Düzgider’in, şirketini kurduğu 1962 yılında, müşterileri, çalışanları ve paydaşları için katma değer yaratma felsefesini kurum kimliğimiz ve kültürümüz olarak belirledik. Bugün Düzgider Group’u bir bütün olarak değerlendirdiğimizde, bize bıraktığı emaneti getirdiğimiz noktayı görmekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Hepinize sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım.

İskender Düzgider