Gıda Çarşısı Mağazamız

İzmir, Yenişehir – Gıda Çarşısı’nda bulunan mağazamız ülkemizdeki tüpgaz ve doğalgaz armatürleri sektörünün en büyük mağazası olarak hizmet veriyor. 7 katlı mağazamızda, ayrıca Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Ev Tipi Pişirme Cihazları da bulunuyor.

Dünyanın önde gelen armatür markalarına ev sahipliği yapan mağazamızdaki geniş ürün yelpazemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere göre ürün kategorilerimizi genişletiyor, var olan kategorilerimizi derinleştiriyoruz.

Yarım asırlık mağazacılık tecrübemize dayanarak, mağazamızın müşterilemizle temasta en önemli nokta olduğunu biliyoruz.Bu yüzden ülkemizin dört bir köşesinden gelen değerli misafirlerimizi uzman ekibimiz karşılıyor ve her ürünün teknik özelliklerini, kullanım bilgilerini ve faydalarını en ince ayrıntısına kadar kendileriyle paylaşıyor.

Düzgider Group olarak, her yıl mağazamızı ziyaret eden binlerce müşterimizin memnuniyetini en yüksekte tutmak için ‘ daha kaliteli ürün, daha iyi hizmet’ ilkemizle çalışıyoruz.